دسته بندی آخرین اخبار
صفحه اصلی > مجله تاسیساتی ها > بهترین پکیج های زمینی
بهترین پکیج های زمینی

بهترین پکیج های زمینی

ابتدا در رابطه با مفهوم پکیج باید گفت از نوع پیشرفته ی ابزار و تجهیزاتی اند که جایگزین سیستم های قدیمی مانند موتورخانه ها شده اند. پکیج ها بوسیله ی مصرف سوخت های فسیلی ، حرارت را در آب ایجاد کرده و درنهایت مورد استفاده قرار میگیرد. پکیج ها باتوجه به مصرف سوخت در انواع مدل های گازی ، گازوئیلی ،دوگانه سوز و برقی ولی از نظر نوع عملکرد همگی یک پروسه ی شبیه به هم را طی میکنند به این صورت که با روشن کردن پکیج، مشعل موجود سوخت را مصرف و بوسیله ی مبدل های مسی که قدرت انتقال بالایی دارند درکمترین زمان آب سرد ورودی را به آب گرم مصرفی تبدیل میکنند .گفتنی است که پکیج ها با دارابودن ویژگی هایی ازجمله تامین همزمان آب گرم برای افراد و سیستم های حرارتی ، عدم اشغال فضای زیاد و نصب آسان ،ایمنی بالا و مصرف پایین وقابلیت تنظیم برای دمای مورد نظرامروزه ازپرکاربرد ترین تجهیزات در زندگی افراد به شمار می آیند که ازبهترین پکیج ها میتوان نوع زمینی این تجهیزات را نام برد که بهترین انتخاب برای آب گرم بهداشتی و مورد نیازدر شوفاژها میباشند .

معرفی 3 برند برتر پکیج زمینی

پکیج ها درانواع چگالشی ، مبدلی ، مخزنی ، فن دار و بدون فن درهرمحیطی متناسب با نوع نیاز و کاربردشان در انواع زمینی و ایستاده مورد استفاده قرار میگیرند علاوه بر این ها در فصول سرد و گرم نیز کارایی لازم را دارند.از بهترین پکیج های زمینی میتوان به شوفاژها با قابلیت انتشارزیاد حرارت در متراژهای بالا اشاره کرد این تجهیزات دارای مخزن آب است که در زمان قطعی برق میتواند آب گرم مورد نیاز را تامین کند . اما از انواع دیگر پکیج های زمینی نوع ایستاده ی آن میباشد که جزئی از بهترین پکیج های زمینی نیز هستند که توان بالایی ایجاد گرمای همزمان در چند ساختمان را دارد به طور کلی جایگزین موتورخانه ها بوده که بااین نوع ازاستفاده میبایست در پارکینگ یا زیرزمین نصب گردند تا تحت عنوان یک سیستم مرکزی کار کنند .
در نوع گرمایشی پکیج ها نقش تامین آب گرم مصرفی در مدار هارا برعهده دارند و با باز کردن شیر آب گرم سنسورهای موجود در آن فعال وبوسیله ی برد کنترل الکترونیک آب گرم مورد نیاز در مدار بوجود می آید . اما پکیج ها در نوع زمینی مورد استفاده در فصول گرم یا همان حالت تابستانه با بازشدن آب گرم عملیات تولید آب گرم استارت میخورد. باتوجه به ویژگی های حائزاهمیت و نقش مهمی که این سیستم ها امروزه درزندگی افراد دارند به طبع در زمینه تولیدات نیزسهم بزرگی را به خود اختصاص داده اند که نمونه ی گویای آن وجود برندهای گوناگون و بازارهای رقابتی در بین تولید کنندگان میباشد و در این زمینه کیفیت و کارایی متناسب با هزینه های یک محصول ، عاملیست که آن را مورد توجه قرار می دهد . در این مقاله ما به معرفی و بررسی ویژگی های 3 برند برتر و پرفروش: ایران رادیاتور ،شوفاژ کار وفرولی که آنهارا در زمره ی بهترین پکیج های زمینی قرار داده پرداخته ایم .

پکیج های زمینی ایران رادیاتور

نمونه بهترین پکیج های زمینی در بازار ایران که از اعتبار بالایی برخوردارمیباشند و به همین دلیل نیز فروش بسیار بالایی هم دارند این نوع از پکیج ها هستند که امروزه جایگزین بسیار مناسبی به جای پکیج های دیواری است . در این پکیج هادیگر با مشکلاتی نظیر سرد شدن آب که در نوع دیواری وجود داشت مواجه نیستیم چراکه فن آوری های پیشرفته ی این سیستم قابلیت فراهم کردن همزمان آب گرم مصرفی و مورد نیازدیگر تجهیزات را هم دارد. پکیج های این برند در مدل های G35 وZ36 در بازار عرضه میگردد که سوخت مورد نیازشان از منبع گاز طبیعی بوده البته گفتنیست مدل D35 با سوخت گازوئیلی هم موجود است . ازویژگی هایی که این محصول را جایگزین سیستم های قدیمی مثل موتورخانه ها کرده میتوان به : وجود سیستم عیب یاب ، استفاده از قطعات اروپایی ، ایمنی بالا ، اتصال به سیستم برنامه ریزی هفتگی ، ضدیخ زدگی و ایمنی بالای آن اشاره نمود که همگی از عواملی اند که کیفیت فنی بالایی در محصول ایجاد کرده و موجب شده تادر بازار ایران جایگاه بهترین پکیج های زمینی را از آن خود کند .

پکیج های زمینی شوفاژکار

این محصول از پرفروش و بهترین پکیج های زمینی به شمار می آیند و دارای سه مدل : هورخش ، آذرخش و پکیج های مدل P میباشند که در دونوع اول یعنی پکیج های مدل هورخش و آذرخش از سوخت طبیعی و گازوئیل و در مدل P از سوخت طبیعی استفاده می شود البته هرکدام از انواع این پکیج ها در نوع عملکرد و مشخصه های ظاهری مانند ابعاد و حجم و ابزار به کار رفته در آن باهم متفاوت میباشند . در مدل های هورخش و آذرخش شباهات زیادی وجود دارد از جمله :دارا بودن پمپ سیرکولاسیون گراندفوس ، منبع انبساط زیلمت ، دیگ CHL-200 ، تجهیزات مانومتر و ترمومتر، ترموستات و پنل کنترلی و قابلیت نصب مشعل های دوگانه سوز. اما در رابطه با مدل P که از انواع بهترین پکیج های زمینی نیز هستند وجود ویژگی هایی چون : ابعاد کوچک با امکان نصب آسان ، وجود دیگ های چدنی 10 ساله ، بهره گیری از پمپ های گراندفوس ساخت کشور آلمان و امکان تامین همزمان آب مصرفی و گرمایشی ودارابودن استاندارد ملی از تجهیزات گرمایشی ای هستند همیشه مورد توجه مصرف کنندگان قرار میگیرند .

پکیج های زمینی فرولی

این محصول که از تولیدات کشورایتالیا انواع زمینی و دیواری بوده که بادارابودن ویژگی هایی از جمله : وزن کم ، ابعاد مناسب ، عدم اشغال فضای زیاد ،حرارت دهی بالا ونیز استفاده از قطعات متعدد با کیفیت به عنوان نمونه ای ازبهترین پکیج ها جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده اند. نوع زمینی این برند که با نام تجاری پگاسوس دی کی در بازار عرضه می گردد از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و با قابلیت تامین حرارت بالا و میزان مصرف پایین انرژی در مدل های متفاوت درتمامی متراژ های مورد استفاده قرار میگیرند . این دست از بهترین پکیج ها در نوع 45000 مدل D45K130 از انواعی است که برای تامین آب گرم مصرفی مورد استفاده قرار میگیرد. طبق دسته بندی ای که برای پکیج ها در نظر گرفته می شود در دودسته ی فن دار و بدون فن قرار میگیرند که این پکیج زمینی در مدل نام برده شده از بهترین پکیج های زمینی فن داراند . مدل نام برده شده از پکیج های زمینی فرولی از پرکاربرد و پیشرفته ترین نوع پکیج های شناخته شده در جهان است چراکه مکانیزم های به کاربرده شده درجهت انتقال حرارت این سیستم از سوخت های موجود در لوله کشی ها استفاده می کنند و علاوه بر این دودکش دوجداره ای که در این محصول قرار گرفته عامل بسیار مهمی در جهت جداکردن هوای تازه از جداره ی داخلی و خارجی است .در این پکیج ها مبدل های اصلی و ثانویه به صورت جداگانه هرکدام نقشی را درسیستم ایفا میکنند .علاوه بر تمام مزایایی که این محصول را به بهترین پکیج های زمینی تبدیل کرده ، سیستم ضد یخی که در این محصول قرار دارد گزینه ای بسیار مناسب برای منطق خیلی سرد در نظر گرفته شده که مانع یخ زدن دستگاه می شود .دما در این سیستم 90 درجه سانتیگراد و راندمان حرارتی 90 درصد و مخزن 130 لیتری است . از مشخصات کلی فنی این پکیج در مدل نام برده شده عمق 500، عرض 950، ارتفاع 1345 میلیمتری با وزن 275 کیلوگرم و منبع انبساط 6 لیتری آن میباشد .

بامطالعه ی این مقاله دریافتیم :

مطالبی که در این مقاله آورده شده در خصوص آشنایی با پکیج ها و معرفی 3 برند برتر این محصول در بازار ایران میباشد .که با مطالعه ی آن میتوان به علل برتری و جایگزین شدن این تجهیزات بر سیستم های قدیمی دست یافت همچنین راهنمایی های لازم را درخصوص بهترین انتخاب متناسب بانوع نیاز را دریافت کرد .

اشتراک
اطلاع رسانی برای
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments